Scholenoverzicht

A.S. Talmaschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Kralingen-Crooswijk
A.S. Talmaschool afdeling Quadratum
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Noord
A.S. Talmaschool schakelklassen
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Noord
Agnesschool
Rooms 1 Katholiek Onderwijs RVKO
Feijenoord
Al-Ghazali
Islamitisch Onderwijs SIPOR
Delfshaven
Albert Plesmanschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
Albert Schweitzerschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Noord
Andries vd Vlerk
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
Arentschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Kralingen-Crooswijk
Augustinus school
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Centrum
AZC School Beverwaard
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
IJsselmonde
Babylon Taalschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Centrum
Barkentijn
Openbaar Onderwijs BOOR
IJsselmonde
Basisschool Het Epos

Charlois
Basisschool Park 16hoven
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Basisschool Wereldwijs
Wereldwijs
Charlois
Bavokring
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Kralingen-Crooswijk
Beatrixschool Pendrecht
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
Bergse Zonnebloem
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
Blijvliet
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
Bloemhof
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
Bogermanschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
BS de Vlinder
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Delfshaven
Buskesschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
CBS Beatrixschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
IJsselmonde
CBS De Akker
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
CBS De Ark
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Delfshaven
CBS De Regenboog
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Noord
CBS De Sleutel
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
CBS Elout van Soeterwoude
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
CBS Het Podium
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Noord
CBS Mozaïek
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Delfshaven
CBS Onze Wereld
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
Christophoor
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Charlois
Cornelis Haak
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
COS De Wereld
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
CSBO Bergkristal
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
CSBO De Boei
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
Da Costaschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
Daltonschool De Margiet – Dependance
Openbaar Onderwijs BOOR
Daltonschool De Margriet – Hoofdlocatie
Openbaar Onderwijs BOOR
De Akkers
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
De Catamaran
Openbaar Onderwijs BOOR
IJsselmonde
De Clipper
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
De Fontein
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
De Globetrotter
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Feijenoord
De Groene Palm
Openbaar Onderwijs BOOR
IJsselmonde
De Kleine Wereld
Openbaar Onderwijs BOOR
Kralingen-Crooswijk
De Korf Montessori
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
De Lis
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
De Nieuwe Haven – Groen
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
De Nieuwe Haven – Hoofdgebouw
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
De Nieuwe Haven – Noordereiland
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
De Notenkraker
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
De Piramide
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
De Provenier
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
De Savornin Lohmanschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
De Stelberg
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
De Stelberg – Duthilweg
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
De Tuimelaar
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
De Wissel
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
Dominicusschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Dr. A. van Voorthuysenschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
Dr. Martin Luther Kingschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
Eduard van Beinum
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
Emmaschool
Protestants Christelijk Onderwijs SPCOHS
Hillegersberg-Schiebroek
Emmausschool – Dependance
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Emmausschool – Hoofdlocatie
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Fatimaschool – groep 1-2
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Fatimaschool – groep 3-4
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Fatimaschool – groep 5-8
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Fridtjof Nansenschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
Goede Herderschool
Protestants Christelijk Onderwijs SPCOHS
Hillegersberg-Schiebroek
Harbour Bilingual
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
Harbour International
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
Heijbergschool
Protestants Christelijk Onderwijs SPCOHS
Hillegersberg-Schiebroek
Het Open Venster
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
IJsselmonde
Het Spectrum Nesselande
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Prins Alexander
Het Tangram – kindcluster I
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
Het Tangram – kindcluster II
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
Hildegaertschool
Protestants Christelijk Onderwijs SPCOHS
Hillegersberg-Schiebroek
Hildegardisschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hoeksteen
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
Horizon
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
Ibn-i Sina
Islamitisch Onderwijs SIPOR
Charlois
Imeldaschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Jacob Maris
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
Jacobus
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Noord
Jan Antonie Bijloo
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
Jan Prinsschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Centrum
Juliana van Stolbergschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
KBS Elisabeth
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Charlois
KBS Maria Basisschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
KBS Vliedberg
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
KBS Willibrordschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Centrum
KC De Stern
Christelijk Onderwijs Kind en Onderwijs
Hillegersberg-Schiebroek
Klaver Carnisse
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
Klaver Heijplaat
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
Kleine Prins – Dalton
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
Kleine Prins – Montessori
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
Klimop – Oude Noorden
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
Kompas
Gereformeerd Onderwijs GPOWN
Charlois
Koningin Wilhelminaschool – Dependance
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Centrum
Koningin Wilhelminaschool – Hoofdlocatie
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Kralingen-Crooswijk
Kralingscheschool
Kralingscheschool
Kralingen-Crooswijk
Kruidenhoek – Jenaplan
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
Landje – Dependance
Openbaar Onderwijs BOOR
Centrum
Landje – Hoofdlocatie
Openbaar Onderwijs BOOR
Centrum
Mariaschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Meester Baars
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
IJsselmonde
Meester van Eijck
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
IJsselmonde
Middelpunt
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Noord
Minister Marga Klompéschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
MKD De Kleine Plantage
Dagbehandeling Jonge Kind Enver
Prins Alexander
Montessorischool Kralingen
Montessori Onderwijs Kralingen
Kralingen-Crooswijk
Montessorischool Terbregge
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Mullerpier
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Nelson Mandelaschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
Nelson Mandelaschool – Tweebos
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
Nicolaasschool – groep 1-2
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Nicolaasschool – groep 3-4
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Nicolaasschool – groep 5-6
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Nicolaasschool – Hoofdlocatie
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Nieuwe Park Rozenburg
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Kralingen-Crooswijk
Noen ibs
Islamitisch Onderwijs SIPOR
Noord
OBS ’t Prisma – Heersdijk
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
OBS ’t Prisma – Nieuwe Wetering
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
OBS ’t Prisma – Sara Burgerhart
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
OBS Charlois
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
OBS Dakpark
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS de Blijberg
Openbaar Onderwijs BOOR
OBS De Boog – Schiemond
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS De Esch
Openbaar Onderwijs BOOR
Kralingen-Crooswijk
OBS De Globe – Den Hertig
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
OBS De Globe – Zwartewaal
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
OBS De Kubus – Heindijk
Openbaar Onderwijs BOOR
IJsselmonde
OBS De Kubus – Oldenoord
Openbaar Onderwijs BOOR
IJsselmonde
OBS De Mare
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
OBS De Meridiaan
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
OBS De Pijler
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
OBS De Plataan
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
OBS De Plevier
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
OBS De Schalm
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
OBS De Toermalijn – Hijkerveld
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
OBS De Toermalijn – Schere
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
OBS De Vierambacht – C.P. Tiele
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS De Vierambacht – Hoofdlocatie
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS De Vierambacht – Jager
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS De Waterlelie – Dirk Coster
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
OBS De Waterlelie – Veluwemeer
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
OBS De Wilgenstam
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
OBS De Wilgenstam – Dependance
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
OBS Delfshaven – Hoofdlocatie
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS Delfshaven – Palet
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS Finlandia
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS Kasteel Spangen
Openbaar Onderwijs BOOR
Delfshaven
OBS Pantarijn – Groeneweg
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
OBS Pantarijn – Oversteek
Openbaar Onderwijs BOOR
Feijenoord
OBS Passe-Partout – Hoofdlocatie
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
OBS Passe-Partout – locatie Kosboulevard
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
OBS Pluspunt – Dirkje Goedhart
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
OBS Pluspunt – Maria Wesseling
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
OBS Tuinstad – Schiebroek
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
ODBS Pierre Bayle
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
Openbare Daltonschool Overschie
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
Oranjeschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
OSBS De Kameleon
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
Oscar Romeroschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Noord
Over de Slinge – Krabbendijke
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
Over de Slinge – Sommelsdijk
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
Paus Joannes
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
IJsselmonde
PCB De Parel
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
IJsselmonde
PCB Westpunt
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Noord
Pionierschool – groep 3 en 4
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
Pioniersschool – groep 1-2 en 5-8
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Prins Alexander
Pnielschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
Prins Alexanderschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
Prins Willem-Alexander
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
IJsselmonde
Prinses Juliana
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Noord
Prinses Margrietschool – Spaanseweg
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Delfshaven
Prinses Margrietschool – Sportlaan
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
IJsselmonde
Risala

Feijenoord
RK Regenboog – Gronsvelderf
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
IJsselmonde
RK Regenboog – Molecaten
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
IJsselmonde
Rotterdamse Montessorischool
Montessori Onderwijs
Delfshaven
Rotterdamse Schoolvereniging – Noord
Stichting Rotterdamse Scholenvereniging
Centrum
Rotterdamse Schoolvereniging – Zuid
Stichting Rotterdamse Scholenvereniging
IJsselmonde
Rudolf Steinerschool
Vrijeschool SVZH
Prins Alexander
SBO Cornelis Leeflang
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
SBO De Koppeling
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
SBO De Kring
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
SBO de Vlinder
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Delfshaven
SBO Heldringschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
SBO Heuven Goedhart
Openbaar Onderwijs BOOR
IJsselmonde
SBO Hoogvliet
Openbaar Onderwijs BOOR
Noord
SBO Johannes Martinusschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Kralingen-Crooswijk
SBO Laurens – Cupertino
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Feijenoord
SBO Lucas
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
SBO Sonnevanck
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
Schakel
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Noord
Shri Saraswatie
Hindoe Onderwijs
Delfshaven
SO Archipel
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
SO Bergse Veld
Jeugdzorg en Onderwijs Horizon
Hillegersberg-Schiebroek
SO De Piloot
Openbaar Onderwijs BOOR
Prins Alexander
SO Mr. Schats – Noord
Jeugdzorg en Onderwijs Horizon
Hillegersberg-Schiebroek
SO Mr. Schats – Zuid
Jeugdzorg en Onderwijs Horizon
Feijenoord
SO Mytylschool De Brug
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
SO Openluchtschool De Recon
Openbaar Onderwijs BOOR
Hillegersberg-Schiebroek
SO Tyltylschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
St. Michaëlschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Stephanusschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Sterrenschool De Globetrotter
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Feijenoord
Steven Stemerding
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
Tarcisiusschool – Dependance
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Tarcisiusschool – Hoofdlocatie
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Hillegersberg-Schiebroek
Theresiaschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Feijenoord
Triangel – hoofdvestiging
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
Triangel – Landman
Openbaar Onderwijs BOOR
Charlois
Valentijnschool
Rooms Katholiek Onderwijs RVKO
Delfshaven
Van Asch van Wijckschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Centrum
Van Brienenoordschool – Koninginneweg
Protestants Christelijk en Openbaar Onderwijs Brienenoord
IJsselmonde
Van Brienenoordschool – Percevalweg
Protestants Christelijk en Openbaar Onderwijs Brienenoord
IJsselmonde
Van Oldenbarneveltschool
Oldebarnevelt
Delfshaven
Vier Leeuwen
Openbaar Onderwijs BOOR
Kralingen-Crooswijk
Vreewijkschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
Vrije School West
Vrijeschool SVZH
Delfshaven
VSV Vredehof
Vrijeschool SVZH
Kralingen-Crooswijk
Waalseschool
Christelijk Onderwijs Kind&Onderwijs
Kralingen-Crooswijk
Waldorfschool Nesselande
Vrijeschool
Prins Alexander
Waterschip
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Noord
Wilhelminaschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Charlois
Willem van Oranje
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Feijenoord
Zalmplaatschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Noord
ZML Mattheusschool
Martinus Stichting
Hillegersberg-Schiebroek
ZML Regenboog
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
Prins Alexander
ZML Schreuderschool
Protestants Christelijk Onderwijs PCBO
IJsselmonde
ZML Willeboerschool
Openbaar Onderwijs BOOR
Kralingen-Crooswijk